Profile rolety

img
KOLORY STANDARDOWE
W naszej ofercie podstawowej można wybrać różne standardowe kolory, aby klient mógł dostosować wygląd i kolor basenu do estetyki miejsca, w którym się znajduje.
Można wybrać następujące kolory:
  • - biały
  • - szary jasny
  • - szary ciemny (nie w ciepłych krajach)
  • - waniliowy
  • - lazurowy błękitny

Używając powyższych kolorów kondensacja jest niewidoczna.

ROLETY SOLARNE:

Obok standardowych kolorów można również zakupić solarne rolety.

Rolety solarne z transparentną powierzchnią i czarnymi bokami promienie słoneczne wpadają przez górna cześć rolety podgrzewając dno.

W ten sposób powstaje efekt cieplarniany, który ogrzewa basen gratis. Należy zwrócić uwagę, że przy użyciu takich rolet, system filtrowania wody musi nieprzerwanie działać jeśli zajdzie słonce. Jest to potrzebne do oddzielenia ciepła górnej części powierzchni wody całego basenu jak i do powstrzymania ogrzania i deformacji dna basenu.


17/75 MM, 3-KOMOROWY PROFIL ROLETY
120x90_profil_rolety
1
Roleta basenowa
Roleta basenowa jest pływającym na wodzie, przylegającym przykryciem, składającym się z połączonych ze sobą lameli PCV. Dzięki znajdującym się wewnątrz komorom powietrza doskonale izoluje basen przed utratą ciepła, parowaniem i wpadającym brudem. Roleta może być osadzona na zwijarce o zewnętrznych słupkach przy brzegu basenu, jak również zamontowana na zwijarce podwodnej, dzięki czemu staje się niewidoczn
Przykrycie bezpieczne
"Przykrycie bezpieczne” przeznaczone jest do ochrony basenu przez cały rok, latem i zimą. Wzmocniony stelaż z rur aluminiowych anodowanych Ø 50 mm zapewnia bezpieczeństwo dzieci i zwierząt domowych. Szczelne przykrycie napinane jest zaczepami ze stali nierdzewnej 316L ograniczającymi parowanie z powierzchni wody i zmniejsza straty ciepła,...
Przykrycie zimowe
Przykrycie zimowe jest ściśle przylegającą pokrywą chroniącą przed zimowym brudem. Topniejący śnieg i woda znajdują ujście w otworach technicznych.
Taras mobilny
Taras mobilny jest rozsuwanym bezpiecznym przykryciem basenowym przeznaczonym do chodzenia po nim przy obciążeniu do 150 kg/m2. Szczelnie zakrywa basen chroniąc go przed brudem i utratą ciepła oraz parowaniem.  W opcji napęd elektryczny. 
Lorem Ipsum 5
Tekst do piątego slajdu